Новак Джокович се срещна DARA, за да танцува на „Bangaranga“, а Григор Димитров записа поредна победа на корта – това са добрите тенис новини от деня.
Срещата на DARA е напълно случайна, но няма нищо случайно в това, че тенис легендата знае песента, защото още преди време публикува видео как танцува с дъщеря си.
„Колко малък е светът. Когато съдбата заговори, просто я слушаш… и правиш Bangaranga“, сподели Dara в социалните мрежи.
„Вчера съвсем случайно се засякох с Новак Джокович по време на вечеря. Една от най-неочакваните срещи, които съм имала, но по някакъв начин сякаш беше писано да се случи“.
Сръбският тенисист и неговата дъщеря Тара са почитатели на DARA още от победата ѝ на Евровизия.
Двамата се снимаха в TikTok-видео, в което танцуваха под звуците на „Bangaranga“ по време на турнира „Ролан Гарос“.
В описанието към поста Джокович даваше на изпълнението им 12 точки. Това е максималният брой точки, които една държава може да даде на друга в гласуването на „Евровизия“.
Песента на DARA стана хит в социалните мрежи. Хиляди хора озвучават видеата си с „Bangaranga“ или имитират танца от „Евровизия“.