Голям пожар избухна днес следобед в столичния квартал „Обеля“, съобщава bTV.
Сигналът е подаден в 17:39 ч. По първоначална информация огънят е тръгнал от двор, в който са горели боклуци и гуми, а след това се е пренесъл към къща наблизо.
Сградата се намира в близост до бензиностанция. На място са изпратени екипи на пожарната, линейка и полиция.
В къщата е имало болен човек на легло. Той е изведен на безопасно място и не е пострадал.
Към момента няма данни за други пострадали.